Lhoták Kamil (Praha 1912 - 1990 Praha)
Pařížské tunely, signováno a datováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 48, litografie/papír, 22,5 x 31 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |