Erdélyi Vojtěch (Zahatí 1891 - 1955 Užhorod)
Reflexy na Malé Uži, signováno a datováno vpravo dole Erdélyi 1928, olej/karton, 87 x 68,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 800.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 500.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |