Čís. položky 25

Stříbrný Vladimír (České Budějovice 1905 - 1970)

Zátiší s bažanty, signováno vpravo dole V. Stříbrný, olej/sololit, 38 x 53 cm, lehce poškozený rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015