Čís. položky 16

Raszka Pavel (Místek 1907 - 1979 Brno)

Beskydy, signováno vlevo dole Raszka, olej/plátno, 70 x 102 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015