Brillant Saphir Herzanhänger
Weißgold 585, Brillanten, zus. ca. 4,0 ct, ein Saphir, 19,2 g, Tragespurenøg1
19.10.2015 - 16:03
- Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-
Brillant Saphir Herzanhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 19.10.2015 - 16:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.10. - 19.10.2015 |