Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7002

Stefan Dakon(1904-1992), Figur "Jolanthe",

Stefan Dakon(1904-1992), Figur "Jolanthe", - Antiquitäten

Entwurf um 1938, Ausführung Fa. Goldscheider, Wien, Keramik, farbig staffiert, restaur. Stelle am Sockel, Unterseite gemarkt und mit Modellnr. 8440, Höhe 31,5 cm,(B). Lit.: Dechant/Goldscheider, S. 496.

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

06.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 06.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.09. - 06.10.2015