Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 88

F. Wisternigg

F. Wisternigg - Umění, starožitnosti, šperky

Mitte 20. Jhdt. "Kirche in den Bergen", Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

01.10.2015 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

F. Wisternigg

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.10.2015 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 17.09. - 30.09.2015