Kaiser Franz Joseph I. - Gedenkzeichen,
1. Kl., AE - vergoldet, Auflagen FE, an Nadel, Rv. bezeichnet "R. Marschall", an Nadel, gutes Originalstück, I/II
Expert: Dr. Georg Ludwigstorff
Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363
antiquitaeten@dorotheum.at
17.05.2024 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Sledovat položku Sledování ukončit
Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363
antiquitaeten@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 295 |
Aukce: | Řády a vyznamenání |
Typ aukce: | Sálová aukce s Live bidding |
Datum: | 17.05.2024 - 14:00 |
Prohlídka: | 10.05. - 17.05.2024 |