Čís. položky 195-032900/0020

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(Biedermeiermaler, Mitte 19. Jhdt.) "Bildnis eines Herrn im Frack"unten links undeutlich signiert und datiert: 1864, Öl auf Holz, ca. 14 x 11 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

10.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.09. - 10.09.2015