Čís. položky 24

Medina, J. T.

Medina, J. T. - Knihy a dekorativní tisky

Bibliografia de la imprenta en Santiago de Chile desde sus origines hasta febrero de 1817. Santiago de Chile, Selbstverlag 1891. Kl.- 4to. Mit 9 (1 gefalt.) Tafeln. XLI, 179 S., 1 Bl. HLdr. d. Zt. mit RSch. (etwas berieben).

- Eines von 300 Exemplaren.

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

22.09.2015 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Medina, J. T.

- Eines von 300 Exemplaren.

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Knihy a dekorativní tisky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.09.2015 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.09. - 22.09.2015