Čís. položky 195-032851/0002

GORBEAU, 2. Drittel 20. Jhdt.

GORBEAU, 2. Drittel 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Frau mit drei Windhunden" unten links undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 100 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

03.09.2015 - 15:33

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

GORBEAU, 2. Drittel 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.09.2015 - 15:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.08. - 03.09.2015