Čís. položky 195-032851/0001

Österreichisch, 20./21. Jhdt.

Österreichisch, 20./21. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Yvonne" unten rechts undeutlich signiert: Franz ?, datiert: 2003, Fotomosaik-Collage, ca. 87 x 45 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

03.09.2015 - 15:44

Vyvolávací cena:

Österreichisch, 20./21. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.09.2015 - 15:44
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.08. - 03.09.2015