Čís. položky 195-032839/0038

Walter Josef BOSCHAN *

Walter Josef BOSCHAN * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1911 - 1984 Salzburg) "Blick auf eine Voralpenlandschaft mit Haufenschichtwolken" unten links signiert, Gouache auf Papier, ca. 46,5 x 33,5 cm, stockfleckig, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

03.09.2015 - 15:47

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Walter Josef BOSCHAN *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.09.2015 - 15:47
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.08. - 03.09.2015