Čís. položky 306

Kopecký Vladimír (Svojanov 1931)

Návrh vázy II., kombinovaná technika/papír, sign. a dat. vpravo dole Kopecký 59, 42 x 31 cm, sklo, rám (Zí)

19.09.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Umění 20. století
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015