Janoušková Věra (Úbislavice 1922 - 2010 Praha)
Bez názvu, kombinovaná technika a koláž/papír, signováno dole uprostřed Věra Janoušková, 45 x 52 cm, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |