Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 255

Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)

Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936) - Umění 20. století

Bacchino malato, signováno a číslováno vlevo uprostřed tužkou Anderle 1/70, kombinovaná grafická technika/papír, 95,5 x 64 cm, sklo, rám (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Umění 20. století
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015