Šetelík Jaroslav (Tábor 1881 - 1955 Praha)
Pohled na Prahu, signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík, olej/plátno, 100,5 x 115,5 cm, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 110.000,-
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 90.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |