Váza
sklo čiré, foukané do formy, baňatý tvar s rozšířeným hrdlem, povrch irisován a zlacen, sign. Novaro, 82 (Jean Claude Novaro, nar. 1943), výška 13 cm (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Váza
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |