Dvorský Bohumír (Paskov 1902 - 1976 Olomouc)
Letní krajina, signováno a datováno vpravo dole tužkou Boh. Dvorský 61, pastel/papír, 42 x 60 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |