Čís. položky 282

Dvorský Bohumír (Paskov 1902 - 1976 Olomouc)

Letní krajina, signováno a datováno vpravo dole tužkou Boh. Dvorský 61, pastel/papír, 42 x 60 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015