Rada Vlastimil (České Budějovice 1895 - 1962 Praha)
Ponocný, signováno a datováno vlevo dole Vlast. Rada 1954, tuš a akvarel/papír, 15 x 22 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |