Čís. položky 2344

Kronen - Orden,

Kronen - Orden, - Řády a vyznamenání

Kommandeurkreuz, 1. Modell, AR - vergoldet u. emailliert, punziert, am orig. Band, II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

27.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kronen - Orden,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Řády a vyznamenání
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2015