Čís. položky 7000

Siegfried ANZINGER *

Siegfried ANZINGER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Weyer/Enns 1953 geb.) "Ziege" oben rechts signiert und datiert: S. Anzinger (19)76, Federzeichnung auf Papier, ca. 17 x 17 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Prov.: aus Wiener Privatsammlung

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Siegfried ANZINGER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 30.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.04. - 30.04.2015