Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz West *

Franz West * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1947-2012) "Kraavik Waande", unten signiert und datiert F West (19)97, nummeriert 12/50, Farbserigrafie, Blattgröße ca. 70 x 50 cm, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Franz West *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 01.04.2015