Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Wilhelm Giessel

Wilhelm Giessel - Bilder Varia - Schwerpunkt Grafik

(Wien 1869-1938) Musikanten, signiert, W. Giessel, Öl auf Leinwand, 79,5 x 59 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Wilhelm Giessel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia - Schwerpunkt Grafik
Datum: 04.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.02. - 04.03.2015