Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023229/0001

Lothar Bürger *

(Wien 1866-1943 Kirchstetten) "Heimkehrende Schafherde im Abendrot", signiert: L. Bürger,Öl auf Karton, ca. 47 x 63 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2018 - 15:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Lothar Bürger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 20.02.2018 - 15:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online