Čís. položky 7000

R. BECK

R. BECK - Umění, starožitnosti, šperky

(Deutsch, 2. Drittel 20. Jhdt.) "Im Atlantik" unten rechts signiert und datiert: R. Beck 1958, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 78 cm, Krakelee, Restaurierungsstellen, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

19.02.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

R. BECK

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.02. - 19.02.2015