Čís. položky 7000

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(Umkreis, Gerstenbrand um 1950) "Florianibrunnen am Alten Markt in Salzburg" Gouache, ca. 31,5 x 21,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

19.02.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.02. - 19.02.2015