Josef Köpf *
(Wien 1873-1953) Betitelt "Fuchsienstock", rechts unten signiert Jos. Köpf, Öl auf Leinwand, ca. 49 x 36 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
04.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Josef Köpf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |