Sidney Richard Percy
(1821 geb.-1886 Sutton) "Angler am Fluss", rechts unten signiert R. Percy, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 60 cm, gerahmt, beschädigt, restauriert
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
04.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Sidney Richard Percy
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |