Hugo Mühlig
(Dresden 1854-1929 Düsseldorf) Betitelt "Bürgersee, Neustrelitz, Mecklenburg", rechts unten signiert Hugo Mühlig, Mischtechnik auf Papier, ca. 22 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Glas mit Sprungbildung
Expert: Christian Wiesinger
04.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Hugo Mühlig
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Anton (Tone) Fink *
- Tischlampe, Entwurf: C. F. Otto Müller, um 1930, Megaphos Austria