Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140

Zoran Antonio Music *

Zoran Antonio Music * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Görz 1909-2005 Venedig) "Selbstportrait", signiert Music, datiert 88, Öl auf Leinwand, 41 x 33 cm, gerahmt, Literatur: Ausstellungskatalog Galerie Slama, "Music", Titelblatt, Katalognr. 31

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 6.500,-

Zoran Antonio Music *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 03.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.11. - 03.12.2014