Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

Diamantring zus. ca. 0,50 ct - Schmuck

Gold ca. 580, Altschliffdiamanten, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 53, 4,3 g, 1 Altschliffdiamant ausgeschartetøx

20.11.2014 - 18:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

Aukce: Schmuck
Datum: 20.11.2014 - 18:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.11. - 19.11.2014