Čís. položky 44

Brillantsolitär

Ring, Gold ca. 585, Altschliffbrillant, ca. 0,25 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt, RW 50, 3,6 gøx

Expert: Julie Leroux Julie Leroux

27.10.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Brillantsolitär

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 20.10. - 25.10.2014