Čís. položky 7000 #

Valeria PRASCHNIKER *

Valeria PRASCHNIKER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Cilli, Slowenien 1894 - 1972 Wien) "Neuschnee" unten rechts signiert: Val. Praschniker, links betitelt, Farbholzschnitt, Plattengröße ca. 24 x 30 cm, Passepartout, verglast, Originalrahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

23.10.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Valeria PRASCHNIKER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.10. - 23.10.2014