Koszkol Jenö (1868-1935)
Motiv z Benátek, signováno vpravo dole Koszkol J., akvarel/papír, 97 x 66 cm, poškozeno, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Koszkol Jenö (1868-1935)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |