Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Krajina při západu slunce, nesignováno, olej/plátno, 26 x 31 cm, poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |