Havelka František (Loštice 1817 - 1882 Loštice)
Podobizna muže, signováno vpravo dole Fr. Havelka 1877, olej/plátno, 73 x 58 cm, poškozená malba, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |