Weidinger Franz Xaver (1890-1972)
Kytice, signováno vpravo dole F. X. Weidinger, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 54 x 50 cm, restaurováno s retušemi, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |