Pravděpodobně český malíř 1. poloviny 20. století
Motiv z Dalmácie, nesignováno, olej/plátno, 67,5 x 95,5 cm, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |