Slavíček Jan - připsáno (Praha 1900 - 1970 Praha)
Zátiší na stole, označeno vpravo dole J. Slavíček 1917, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 70 x 84 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |