Fritz Rindler
"Weissensee, alte Brücke", signiert, datiert 20 1 78, Holzschnitt, 28 x 39,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 40,-
Fritz Rindler
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.09. - 10.09.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Orden der Eisernen Krone,
- Schmuckgarnitur