Čís. položky 7051

Putto,

Putto, - Starožitnosti, Obrazy

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 12 cm, unterglasurblaue Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

03.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Putto,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.08. - 03.09.2014