Čís. položky 125

Brillantsolitär ca. 0,35 ct

Brillantsolitär ca. 0,35 ct - Klenoty

Gold 750, RW 56, 6,8 g, Gebrauchsspurenøg7

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

03.09.2014 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Brillantsolitär ca. 0,35 ct

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.09.2014 - 16:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 22.08. - 03.09.2014