Čís. položky 104

Josef Schneeweiss *

Josef Schneeweiss * - Umění, starožitnosti, šperky

(Pingau/Friedberg 1913-1990 Graz, Studium an der Akademie der Bildenden Künste in Wien) Gosausee mit Blick auf den Dachstein, signiert, datiert Josef Schneeweiss 1964, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 48 x 37,5 cm, Passepar tout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

18.08.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Schneeweiss *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 18.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.08. - 18.08.2014