Čís. položky 7903

Georg Janny

Georg Janny - Letní aukce

(Wien 1864-1935) Muttergottes und Jesuskind in einem Art Nouveau Setting, betitelt St. Maria, signiert und datiert G. Janny pinx. Anno dom. MCMXXV, Aquarell, Goldstift auf Papier, 35 x 24 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

30.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Georg Janny

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 30.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2014