Čís. položky 7018

Madonna mit Kind,

Madonna mit Kind, - Starožitnosti, Obrazy

bekrönt, Relief gegossen, farbig gefasst und vergoldet, gerahmt hinter Glas, 34,5 x 50 cm, Altersschäden, 19. Jh., (Ki).

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

07.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Madonna mit Kind,

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.06. - 07.07.2014