Marc Chagall *
(Witebsk 1889-1985 Saint Paul de Vence) "Danch gingen Moses und Aaron hin und sprachen zum Pharao" Granolithographie in Farbe nach Chagall, Prägesignatur, Nr. 624/1800 50 x 37 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Marc Chagall *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 09.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.06. - 09.07.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 16.000,- do EUR 20.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena: