Kurt Schmidt *
(Klagenfurt 1917-1985) "Möwen in der Lagune", signiert Kurt Schmidt, Öl auf Platte, 80 x 80 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
Kurt Schmidt *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Kaiser Karl I. von Österreich- Fotoalbum türkische Armee im 1. Weltkrieg,
- Südseekulturperlen Ring Tahiti
- Barocke Eisentüre, 17. Jahrhundert
- Buddha Shakyamuni, Thailand, Rattanakosin, 19. Jh.,