Čís. položky 156

Josefine Kreuzer *

Josefine Kreuzer * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Straßenberg 1926 geb.) "Paris Pont Alexandre III", signiert Kreuzer, datiert 1958, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 27,5 x 38 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.05.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Josefine Kreuzer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.04. - 07.05.2014