Čís. položky 7000

Ludwig GSCHOSMANN *

(München 1913 - 1988 Tegernsee) "Der Toblacher See" unten links signiert: L. Gschosmann, Aquarell auf Papier, sichtbare Blattgröße ca. 30 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt SW 280 - 360

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

30.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Ludwig GSCHOSMANN *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 30.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 30.04.2014